Panasonic klima inverter KIT-TZ20-CKE
Tip
zidni
Inverter
Da, Freon R32
Kapacitet hlađenje
0.75-2.50 kW, nominalno 7 000 BTU
Energetska klasa
A++
Kapacitet grejanja
0.70-3.60 kW, nominalno 7 000 BTU
Energetska klasa
A++
WiFi
Novi kompaktan dizajn od 779 mm
WIFI ugrađen
NanoeX tehnologija prečišćavanja i jonizacije vazduha
Aerowings za regulaciju smera protoka vazduha
filter PM2,5 za stvaranje čistog prostora i udoban boravak u zatvorenom
kompletna linija standardnih modela sa inverterom
super tih! Samo 20 dB(A)
velika udaljenost povezivanja (od 15 do 30 m)
ugrađen WLAN Panasonic Comfort Cloud za upravljanje putem interneta
mogućnost povezivanja na multisplit sistem
Cene
Product price block
| Prodavnica | Kontakt Kontakt |
Ažurirano | Cena |
|---|---|---|---|
| Trenutno nijedna prodavnica nije definisala cenu za ovaj uređaj. | |||
Karakteristike
| Proizvođač | Panasonic |
| Model | KIT-TZ20-CKE |
| Model unutrašnje jedinice | CS-TZ20CKEW |
| Model spoljašne jedinice | CU-TZ20CKE |
| Zemlja porekla | Malezija |
| Kapacitet hlađenja | 0.75-2.50 kW, 7 000 BTU |
| Potrošnja hlađenja (kW) | 0.46 |
| EER Koeficijent energetske efikasnosti za hlađenje, predstavlja odnos dobijene rashladne i utrošene el. energije. Određuje klasu hlađenja. Detaljnije | 4.08 |
| SEER Sezonski koeficijent energetske efikasnosti za hlađenje, predstavlja odnos dobijene rashladne i utrošene el. energije. Određuje klasu hlađenja. Detaljnije | 7.00 |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | 0.70-3.60 kW, 7 000 BTU |
| Potrošnja grejanja (kW) | 0.65 |
| COP Koeficijent učinka za grejanje, predstavlja odnos dobijene grejne i utrošene el. energije. Određuje klasu grejanja. Detaljnije | 3.16 |
| SCOP Sezonski koeficijent učinka za grejanje, predstavlja odnos dobijene grejne i utrošene el. energije. Određuje klasu grejanja. Detaljnije | 4.60 |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Protok vazduha (m3/h) | 600 |
| WiFi | Da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (mm) | 290x779x209 |
| Težina unutrašnje jedinice (kg) | 8 |
| Buka unutrašnje jedinice (dB) | 20 dB |
| Display za prikaz temperature | - |
| Boja | Bela |
| Filteri | Nanoe X Generator |
| Dimenzije spoljašnje jedinice (mm) | 542x780x289 |
| Težina spoljašnje jedinice (kg) | 24 |
| Buka spoljašnje jedinice (dB) | 46 dB |
| Opseg rada | od -15°C do +43°C |
| Freon | R32 |
| Količina freona (gr) | 520g |
| Maksimalno rastojanje unutr/spolj. jed.(m) | 15m |
Dodaj komentar