Panasonic klima inverter KIT-Z25-CFE
Tip
parapetni
Inverter
Da, Freon R32
Kapacitet hlađenje
0.85-3.40 kW, nominalno 9 000 BTU
Energetska klasa
A++
Kapacitet grejanja
0.85-5.00 kW, nominalno 9 000 BTU
Energetska klasa
A++
WiFi
prilagodljiva ugradnja jedinice
WIFI ugrađen
inovativni dizajn uređaja i krilca specijalizovana za sistem grejanja
NanoeX tehnologija prečišćavanja vazduha u prostoriji
dvostruko strujanje vazduha za bolju efikasnost
rad punom snagom za brzo podešavanje temperature
rashladni gas R32 visokih performansi i ekoloških standarda
mogućnost upravljanja jedinicom putem mobilnog telefona
Cene
Product price block
| Prodavnica | Kontakt Kontakt |
Ažurirano | Cena |
|---|---|---|---|
| Trenutno nijedna prodavnica nije definisala cenu za ovaj uređaj. | |||
Karakteristike
| Proizvođač | Panasonic |
| Model | KIT-Z25-CFE |
| Model unutrašnje jedinice | CS-Z25CKEAW |
| Model spoljašne jedinice | CU-Z25CBEA |
| Zemlja porekla | Malezija |
| Kapacitet hlađenja | 0.85-3.40 kW, 9 000 BTU |
| Potrošnja hlađenja (kW) | 0.52 |
| EER Koeficijent energetske efikasnosti za hlađenje, predstavlja odnos dobijene rashladne i utrošene el. energije. Određuje klasu hlađenja. Detaljnije | 4.81 |
| SEER Sezonski koeficijent energetske efikasnosti za hlađenje, predstavlja odnos dobijene rashladne i utrošene el. energije. Određuje klasu hlađenja. Detaljnije | 7.90 |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | 0.85-5.00 kW, 9 000 BTU |
| Potrošnja grejanja (kW) | 0.76 |
| COP Koeficijent učinka za grejanje, predstavlja odnos dobijene grejne i utrošene el. energije. Određuje klasu grejanja. Detaljnije | 4.47 |
| SCOP Sezonski koeficijent učinka za grejanje, predstavlja odnos dobijene grejne i utrošene el. energije. Određuje klasu grejanja. Detaljnije | 4.60 |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Protok vazduha (m3/h) | 550 |
| WiFi | Da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (mm) | 600x750x207 |
| Težina unutrašnje jedinice (kg) | 13 |
| Buka unutrašnje jedinice (dB) | 20 dB |
| Display za prikaz temperature | - |
| Boja | Bela |
| Filteri | Nanoe X Generator tehnologija za čišćenje vazduha u prostoriji, do 99% efikasnosti za neutralizaciju bakterija,virusa, plesni,polena i prašine 24/7 |
| Dimenzije spoljašnje jedinice (mm) | 542x780x289 |
| Težina spoljašnje jedinice (kg) | 33 |
| Buka spoljašnje jedinice (dB) | 47 dB |
| Opseg rada | od -20°C do +43°C |
| Freon | R32 |
| Količina freona (gr) | 880g |
| Maksimalno rastojanje unutr/spolj. jed.(m) | 20m |
Dodaj komentar