Panasonic klima inverter KIT-Z71-CKE
Tip
zidni
Inverter
Da, Freon R32
Kapacitet hlađenje
0.98-8.50 kW, nominalno 24 000 BTU
Energetska klasa
A++
Kapacitet grejanja
0.98-10.20 kW, nominalno 24 000 BTU
Energetska klasa
A+
WiFi
Aerowings 2.0. druge generacije za maksimalni komfor i udobrnost pri radu uređaja
funkcija redukcije vlage – obezbeđuje optimalnu vlažnost vazduha u prostoriji
super tih! Samo 19 dB(A), poput noćenja u prirodi
kompatibilnost upravljanja putem Google Assistant i Amazon Alexa
integrisan WIFI za vođenje putem mobilnog telefona
Cene
Product price block
| Prodavnica | Kontakt Kontakt |
Ažurirano | Cena |
|---|---|---|---|
| Trenutno nijedna prodavnica nije definisala cenu za ovaj uređaj. | |||
Karakteristike
| Proizvođač | Panasonic |
| Model | KIT-Z71-CKE |
| Model unutrašnje jedinice | CS-Z71CKEW |
| Model spoljašne jedinice | CU-Z71CKE |
| Zemlja porekla | Malezija |
| Kapacitet hlađenja | 0.98-8.50 kW, 24 000 BTU |
| Potrošnja hlađenja (kW) | 2.19 |
| EER Koeficijent energetske efikasnosti za hlađenje, predstavlja odnos dobijene rashladne i utrošene el. energije. Određuje klasu hlađenja. Detaljnije | 3.24 |
| SEER Sezonski koeficijent energetske efikasnosti za hlađenje, predstavlja odnos dobijene rashladne i utrošene el. energije. Određuje klasu hlađenja. Detaljnije | 6.50 |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | 0.98-10.20 kW, 24 000 BTU |
| Potrošnja grejanja (kW) | 2.2 |
| COP Koeficijent učinka za grejanje, predstavlja odnos dobijene grejne i utrošene el. energije. Određuje klasu grejanja. Detaljnije | 3.73 |
| SCOP Sezonski koeficijent učinka za grejanje, predstavlja odnos dobijene grejne i utrošene el. energije. Određuje klasu grejanja. Detaljnije | 4.20 |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Protok vazduha (m3/h) | 1200 |
| WiFi | Da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (mm) | 295x1040x244 |
| Težina unutrašnje jedinice (kg) | 13 |
| Buka unutrašnje jedinice (dB) | 30 dB |
| Display za prikaz temperature | - |
| Boja | Bela |
| Filteri | Nanoe X Generator tehnologija za čišćenje vazduha u prostoriji, do 99% efikasnosti za neutralizaciju bakterija,virusa, plesni,polena i prašine 24/7 |
| Dimenzije spoljašnje jedinice (mm) | 695x875x320 |
| Težina spoljašnje jedinice (kg) | 45 |
| Buka spoljašnje jedinice (dB) | 47 dB |
| Opseg rada | od -20°C do +43°C |
| Freon | R32 |
| Količina freona (gr) | 1350g |
| Maksimalno rastojanje unutr/spolj. jed.(m) | 30m |
Dodaj komentar