Panasonic klima inverter KIT-BZ50-CKE
Tip
zidni
Inverter
Da, Freon R32
Kapacitet hlađenje
0.98-5.4 kW, nominalno 18 000 BTU
Energetska klasa
A++
Kapacitet grejanja
0.90-7.50 kW, nominalno 18 000 BTU
Energetska klasa
A+
WiFi
Cene
Product price block
| Prodavnica | Kontakt Kontakt |
Ažurirano | Cena |
|---|---|---|---|
| Trenutno nijedna prodavnica nije definisala cenu za ovaj uređaj. | |||
Karakteristike
| Proizvođač | Panasonic |
| Model | KIT-BZ50-CKE |
| Model unutrašnje jedinice | CS-BZ50CKE |
| Model spoljašne jedinice | CU-BZ50CKE |
| Zemlja porekla | Malezija |
| Kapacitet hlađenja | 0.98-5.4 kW, 18 000 BTU |
| Potrošnja hlađenja (kW) | 1.65 |
| EER Koeficijent energetske efikasnosti za hlađenje, predstavlja odnos dobijene rashladne i utrošene el. energije. Određuje klasu hlađenja. Detaljnije | 3.03 |
| SEER Sezonski koeficijent energetske efikasnosti za hlađenje, predstavlja odnos dobijene rashladne i utrošene el. energije. Određuje klasu hlađenja. Detaljnije | 6.50 |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | 0.90-7.50 kW, 18 000 BTU |
| Potrošnja grejanja (kW) | 1.58 |
| COP Koeficijent učinka za grejanje, predstavlja odnos dobijene grejne i utrošene el. energije. Određuje klasu grejanja. Detaljnije | 3.42 |
| SCOP Sezonski koeficijent učinka za grejanje, predstavlja odnos dobijene grejne i utrošene el. energije. Određuje klasu grejanja. Detaljnije | 4.20 |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Protok vazduha (m3/h) | 750 |
| WiFi | Da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (mm) | 290x779x209 |
| Težina unutrašnje jedinice (kg) | 8 |
| Buka unutrašnje jedinice (dB) | 20 dB |
| Display za prikaz temperature | - |
| Boja | Bela |
| Filteri | PM 2,5 |
| Dimenzije spoljašnje jedinice (mm) | 542x780x289 |
| Težina spoljašnje jedinice (kg) | 35 |
| Buka spoljašnje jedinice (dB) | 48 dB |
| Opseg rada | od -15°C do +43°C |
| Freon | R32 |
| Količina freona (gr) | 1070g |
| Maksimalno rastojanje unutr/spolj. jed.(m) | 15m |
Dodaj komentar