Panasonic klima inverter KIT-Z42-YKEA-1
Tip
zidni
Inverter
Da, Freon R32
Kapacitet hlađenje
0.85-5.00 kW, nominalno 15 000 BTU
Energetska klasa
A+++
Kapacitet grejanja
0.85-6.80 kW, nominalno 15 000 BTU
Energetska klasa
A+
WiFi
Velika upotreba u profesionalnom hlađenju non stop (serveri, računarske sobe,vinske prostorije i sl.)
novi kontroler sa opcijom upravljanja rotacionog moda
inovativna tehnologija boljeg rasporeda vazduha sa dvostrukim krilcima Airwings 2.0
namenjene su za rad tokom 24 sata i 7 dana u nedelji svih 365 dana u godini
visoka efikasnost i omogućen rad čak do -25°C
valjkasti ležajevi velike izdržljivosti
dodatni senzori na cevima za sprečavanje smrzavanja
kompatibilnost rada sa platformama Google Assistant i Amazon Alexa
integrisan wifi za vođenje uređaja putem aplikacije i mobilnog telefona
Cene
Product price block
| Prodavnica | Kontakt Kontakt |
Ažurirano | Cena |
|---|---|---|---|
| Trenutno nijedna prodavnica nije definisala cenu za ovaj uređaj. | |||
Karakteristike
| Proizvođač | Panasonic |
| Model | KIT-Z42-YKEA-1 |
| Model unutrašnje jedinice | CS-Z42YKEA-1 |
| Model spoljašne jedinice | CU-Z42YKEA-1 |
| Zemlja porekla | Malezija |
| Kapacitet hlađenja | 0.85-5.00 kW, 15 000 BTU |
| Potrošnja hlađenja (kW) | 1.1 |
| EER Koeficijent energetske efikasnosti za hlađenje, predstavlja odnos dobijene rashladne i utrošene el. energije. Određuje klasu hlađenja. Detaljnije | 3.82 |
| SEER Sezonski koeficijent energetske efikasnosti za hlađenje, predstavlja odnos dobijene rashladne i utrošene el. energije. Određuje klasu hlađenja. Detaljnije | 8.60 |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Kapacitet grejanja | 0.85-6.80 kW, 15 000 BTU |
| Potrošnja grejanja (kW) | 1.35 |
| COP Koeficijent učinka za grejanje, predstavlja odnos dobijene grejne i utrošene el. energije. Određuje klasu grejanja. Detaljnije | 3.93 |
| SCOP Sezonski koeficijent učinka za grejanje, predstavlja odnos dobijene grejne i utrošene el. energije. Određuje klasu grejanja. Detaljnije | 4.50 |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Protok vazduha (m3/h) | 780 |
| WiFi | Da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (mm) | 295x870x229 |
| Težina unutrašnje jedinice (kg) | 11 |
| Buka unutrašnje jedinice (dB) | 21 dB |
| Display za prikaz temperature | - |
| Boja | Bela |
| Filteri | NanoeX Tehnologija |
| Dimenzije spoljašnje jedinice (mm) | 542x780x289 |
| Težina spoljašnje jedinice (kg) | 30 |
| Buka spoljašnje jedinice (dB) | 47 dB |
| Opseg rada | od -25°C do +43°C |
| Freon | R32 |
| Količina freona (gr) | 970g |
| Maksimalno rastojanje unutr/spolj. jed.(m) | 20m |
Dodaj komentar